Anasayfa » Konut Kredisi » Akbank konut kredisi faizleri 2018!
Akbank konut kredisi faizleri 2018!

Akbank konut kredisi faizleri 2018!

Akbank konut kredisi faizleri 2018 detayları haberimizde yer kırmızııyor.
Akbank konut kredisi faizleri 2018 detaylarını sizler dahilin fasılaştırdık. Yeni bir konut alacak olan kişiler konut kredisi nema oranlarını takip ediyor. kafabakan Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklama neticesinde bazı bankalar konut kredisi nema oranlarını yüzde1’in altına düşürdü.

Akbank 30 Ocak 1948 tarihinde özel sermayeli bir ticaret bankası statüsünde Adana’da kuruldu. Akbank konut kredisi faizleri 2018 şu şekilde; 100 bin TL’lik konut kredisinde nema oranları 1,59 olarak belirlendi. Akbank konut kredisi kafavurularında, konutun değerinin tespiti dahilin, anlaşmalı firmalardan eksper talep ediliyor. Eksper ücreti kredi kafavurusunda bulunan müşterilerilerden kırmızıınıyor. müracaat esnasında müşterilere ekspertiz ücreti konusunda bilgi verilmekte ve konu ile ilgili ekspertiz talep formu imzalatılıyor.

Öncelikle tarım Bankası’nda kafalayan konut kredisi nema indirimi kampanyasına daha sonra Halkbank, Vakıfbank, Şekerbank ve nihayet olarak da TEB sertldı. Yapılan kampanya ile konut kredisi nema oranları aylık yüzde 1.25 ile yüzde 1.35 aralığında iken şimdi yüzde 0,98’e düşürüldü. konut alacakları sevindiren bu kampanyaya ilerleyen günlerde özel bankaların da sertlması öngörülüyor.

İşte 100 bin TL kredi tutarında Akbank konut kredisi faizleri 2018 detayları;
AKBANK 60 ay vadede yüzde 1,59 – Aylık taksit tutarı: 2.598,46 TL   120 ay vadede yüzde 1,59 – Aylık taksit tutarı: 1.871,96 TL

Rakamlar 28 Haziran 2018 tarihi itibari ile geçerlidir. Banka tarafından nema oranları değiştirilebilir.

Hilal MİSİRLİ

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Emlak Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Projeler Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Güncel Haberler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Diğer Kategoriler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com