Anasayfa » Emlak Magazin » Kendall Jenner Beverly Hills’te 8,5 milyon dolara malikane aldı!
Kendall Jenner Beverly Hills’te 8,5 milyon dolara malikane aldı!

Kendall Jenner Beverly Hills’te 8,5 milyon dolara malikane aldı!

Kendall Jenner, gösteri dünyasının ünlülerinin islakadığı Beverly Hills’te 8.5 milyon dolarlık malikanenin yeni sahibi oldu.
Kendall Jenner, gösteri dünyasının ünlülerinin islakadığı Beverly Hills’te 8.5 milyon dolar vererek yeni bir malikanenin sahibi oldu. Jenner’ın yeni malikanesi birfazla ünlünün geçmişte islakadığı ya da hala islakamakta olduğu lüks Mullholland Evleri bölgesinde yer kırmızııyor. İspanyol tarzında inşa edilen malikanenin beş yatak odası, altı adet banyosu var. 1991 seneında inşa edilen malikanede bir sinema salonu, yüzme havuzu, spa merkezi, tenis kortu gibi bölümler de bulunuyor.

Malikanenin eski sahibi ise bir kafaka ünlü; Charlie Sheen… Ünlü oyuncu, malikaneyi, 2012 seneında eski eşi Brooke Mueller ile evliyken satın almıştı. Sheen, satın aldıktan bir sene sonra da malikanesini satışa çıkardı. Malikanenin şimdiki sahibi ise Kendall Jenner oldu. Jenner, kendi parasıyla satın aldığı ilk evini birkaç ay önce 1.6 milyon dolara satışa çıkarmıştı. Jenner daha sonda Batı Hollywood’da ünlü oyuncu Emily Blunt ve John Krasinski’nin satışa çıkardığı eski evlerini 6,5 milyon dolara satın aldı. Ancak geçtiğimiz yaz 6.85 milyon dolara bir kafakasına sattı.

Habertürk

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Emlak Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Projeler Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Güncel Haberler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Diğer Kategoriler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com