Anasayfa » Emlak Konut » Emlak Konut Kayaşehir satış ofisi!
Emlak Konut Kayaşehir satış ofisi!

Emlak Konut Kayaşehir satış ofisi!

Emlak konut Kayakent satış ofisi adresi ve projenin detayları haberimizde yer kırmızııyor.
Emlak konut GYO güvencesiyle Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat imzası taşıtaraf Emlak konut Kayakent satış ofisi bilgisini sizler dahilin fasılaştırdık.

Emlak konut Kayakent satış ofisi adresi şu şekilde; Kayabaşı Mah. Kayakent Bulvarı No: 47 kafaakkent

Nidapark Kayakent
3 konut etabı ve 1 ticari etap bulunan Nidapark Kayakent projesi 118 bin 360 metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin bulunduğu Nidapark Kayakent projesinde dairelerin büyüklükleri 102 metrekare ila 224 metrekare arasında değişiyor. Nidapark Kayakent teslim tarihi ve daire fiyatları dahilin tıklayınız.

​Nidapark Kayakent Zümrüt
3 bloktan oluşan Nidapark Kayakent Zümrüt projesinde 319 daire ve ticari üniteler yer kırmızııyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Nidapark Kayakent Zümrüt projesinde dairelerin büyüklükleri 104 metrekare ile 160 metrekare aralığında değişiyor. Nidapark Kayakent Zümrüt lokasyonu dahilin tıklayınız.

​Nidapark Kayakent Elmas
başka etaplara göre daha az katlı 3 blok olarak inşa edilen Nidapark Kayakent Elmas projesinde 54 daire ve ticari üniteler yer kırmızııyor. 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerine sahip olan Nidapark Kayakent Elmas projesinde dairelerin büyüklükleri 199 metrekare ile 224 metrekare aralığında tasarlanıyor. Nidapark Kayakent Elmas lokasyonu dahilin tıklayınız.

Nidapark Kayakent Yakut
Dairelerin büyüklüklerinin 144 metrekare ile 226 metrekare aralığında değiştiği Nidapark Kayakent Yakut projesinde sosyal alanlar da dikkat çekiyor. 7 blok olarak yükselecek Nidapark Kayakent Yakut projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer kırmızııyor. Nidapark Kayakent Yakut lokasyonu dahilin tıklayınız.

Emlak konut Kayakent satış ofisi ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Hilal MİSİRLİ EmlakSayfası.com.tr

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Benzer Yazılar
Emlak Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Projeler Haberleri
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Güncel Haberler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Diğer Kategoriler
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com